*بهترین رمان های عاشقانه ی ایرانی*

رمان های عاشقانه ی ایرانی و هر آنچه شما بخواهید

کویر تشنه-قسمت1

رمان کویر تشنه

نویسنده: مریم اولیایی

از هفت هشت سالگی یادم می آید هر وقت سر خاک پدر می رفتیم، مادر به جای اینکه سر مزارش فاتحه بخواند، ناسزا میگفت.او را لعنت میکرد و برایش طلب زجر و شکنجه میکرد. به سینه اش می کوبید و می گفت: "مرد، خدا نیامرزدت. خدا هر چی ظلم به من و اون کردی سرت بیاره. تنت تو قبر بلرزه که مثل زلزله زندگی من و این بچه رو ویرون کردی."
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم خرداد ۱۳۸۹ساعت 12:1  توسط ملینا  | 

الهه ناز-جلد2-قسمت1

سالها از آن روز پاییزی می گذرد.از آن روز غم انگیزی که فهمیدم دیگر مونسی ندارم .بارها در خواب دیده ام گیتی در جای باشکوه زندگی میکند و خیلی شاداب است .انگار آنجا خوشبخت تر از اینجاست .باری تصمیم گرفتم قلم گیتی عزیزم را زمین نگذارم ووقایع بعد از مرگش را روی کاغذ بیاورم

**********************

منصور، بعدها آن روز شوم مهرماه را اینطور بیان کرد:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 15:40  توسط ملینا  | 

الهه ناز-جلد1-قسمت1

رمان الهه ناز(جلد۱)

نوشته مریم اولیایی

روزها بی توجه بما می گذرند . زمان بخاطر آدمها توقف نمی كند . چه بی رحم اند ثانیه ها! چه قسی القلب اند دقایق ! چه روز شومی بود آن روز كه برادرم علی ، خودش را بخاطر عشقش دار زد . آخر چرا؟ فائزه آنقدر برایش ارزش داشت كه چهار نفر به پایش بسوزند ؟ او كه رفت مادر هم به او پیوست . پدر دیوانه شد و گیسوهم آواره شدیم .خدایا این چه مصیبتی بود كه بر سرمان آمد ؟ مگر چه گناهی مرتكب شده بودیم؟ دخترك بی عاطفه با شوهرش خوش است و ما راهی دیاری ناشناخته . معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار ماست . دو دختر زیبا ، تنها ، غریب و شبیه هم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سوم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 0:51  توسط ملینا  |